دسته‌بندی نشده

معرفی مقاله در زمینه ی چالش تعصبات مدیریتی در ارزیابی های حسابداری

چکیده

در نتیجه ، استانداردهای PCAO (PCAO = هیئت نظارت بر حسابداری شرکت عمومی) عاری از خطا است به طوری که حسابرسان می توانند تأثیرات مهم مدیریت را به میزان محدودی محدود کنند. از نتایج PCAO و شرکای جهانی آن ، می توان نتیجه گیری محکمی کرد: حسابرسان تمایلی به بیش از اندازه ارزش مدیران ندارند. نتایج می تواند عمیق باشد. بنابراین ما پیشنهاد می کنیم یک تغییر اساسی در قوانین حاکمیت بین حسابرس و مشتری ایجاد کنیم. ما می خواهیم مسئولیت داوری صورتهای مالی را به مرور به یک ارزیاب مستقل منتقل کنیم. حسابرسی به یک سرویس نظارتی تبدیل می شود و صورتهای مالی بهتر به سرمایه گذاران و منافع عمومی کمک می کند.

مقدمه

ارزیابی های حسابداری توسط مدیران در همه جا وجود دارد. آنها در زندگی اقتصادی ساختمانها و ماشین آلات ، در وامهایی که به بانکهای بدهکار دولت یونان پرداخت می شود و همه چیز در این بین حضور دارند. ما نباید این ادعا را که کیفیت صورتهای مالی مدرن با اعتبار جمعی ارزیابی مدیران بالا و پایین می رود ، دست کم بگیریم. با توجه به حسابرسی ارزیابی ، واقعیت این است که حسابرسان صورتهای مالی “مستقل” به دستور مدیران به طور موثر عمل می كنند. با این حال ، استانداردهای PCAO کاملاً ، بدون خطا ، توسط حسابرسان دارای توانایی فنی و عزم اخلاقی برای رسیدگی به تأثیرات مهم هر مدیریت هستند. اخیراً ، این فرض توسط PCAO و شرکای جهانی آن پاسخ داده شده است ، در نتیجه ما می توانیم این واقعیت را که حسابرسان تمایل دارند از بدبینی کافی در ارزیابی مدیران استفاده کنند ، محکوم کنیم.

Abstract

The standards of the PCAOB implicitly, yet unmistakably, presume that auditors are capable of eliminating the material effects of management bias by constraining point estimates to a ‘reasonable’ range. Yet, from inspection results of the PCAOB and its global counterparts we can confidently infer that auditors far too often fail to exercise sufficient skepticism of management’s estimates. The consequences could be profound. Therefore, we are proposing fundamental changes to the rules of engagement between the auditor and its client. We would, incrementally over time, transfer the responsibility for financial statement judgments to independent appraisers. Auditing would become solely a verification service, and financial statements would better serve investors and the public interest

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا