دسته‌بندی نشده

معرفی مقاله در مورد دیدگاه دانشجویان حسابداری درباره ی کامپیوتر، پذیرش دوره های سیستم های اطلاعاتی حسابداری

هدف این مقاله بررسی تأثیر نگرش دانشجویان در مورد پذیرش دروس AIS و روش های تدریس مورد استفاده در دوره های AIS است. نتایج مقاله حاکی از آن است که میزان پذیرش دانش آموزان در دوره های AIS به شدت تحت تأثیر نگرش نسبت به رایانه است. با این حال ، به دوره های کاربردی AIS هرگز جهت داده نشده است. بعلاوه ، نتایج این مقاله نشان می دهد که از بسیاری از روشهای تدریس در دوره های AIS استفاده شده است. سخنرانی ها و فیلم ها توسط مطالعات میدانی و آموزش الکترونیکی از طریق اینترنت انجام و تکمیل شد.

تقاضا برای مهارت های IT به عنوان یک حسابدار حرفه ای کسب و کار امروزه تقاضای زیادی دارد. انتظار می رود حسابداری از تخصص IT استفاده کند. تخصص در استفاده از IT. تخصص در استفاده از فناوری اطلاعات برای فارغ التحصیلان رشته حسابداری مهم است ، به ویژه اگر فضای کسب و کار بحرانی تر و پویاتر باشد. یک حسابرس با دانش ناکافی مشکلات اساسی در زمینه ادغام کامپیوتر در حسابداری داشت. این پدیده یک چالش بزرگ برای موسسات آموزش حسابداری در زمینه ارائه فارغ التحصیلان حسابداری است که باید IT در مدیریت اطلاعات داشته باشند. از آنجا که این محیط اکنون به سمت فناوری اطلاعات در حال حرکت است ، موسسات آموزشی باید روش های تدریس خود را برای کشف مراحل مختلف توانایی های دانش آموزان در پیش بگیرند. برای مقابله با این چالش ، موسسات آموزشی ، به ویژه در اندونزی ، از این منابع آموزشی محدود برای تهیه حسابداری خود استفاده کرده اند.

Abstract

The aim of this study is to analyse the influence of student’s attitude towards the acceptance of the AIS course and which teaching methods are used in the AIS course. The study results have indicated that computer attitude is significantly influences the acceptance of students towards the AIS course. However, the usefulness of the AIS course has not given an influence towards the AIS. The study results have also indicated that the many teaching methods that have been used in the AIS course are the lectures accompanied by video shows, field studies, applying e-learning, and applying the internet.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا