دسته‌بندی نشده

معرفی مقاله در زمینه ی امنیت و حریم شخصی در شبکه های اجتماعی سیار

چکیده

شبکه اجتماعی موبایل بستری برای ارتباطات جامع است. کاربران می توانند در اینترنت جستجو کرده و مکان های اطراف را جستجو کنند و برای دستیابی به اطلاعات مورد نیاز از تلفن های هوشمند استفاده کنند. در این مقاله ، ما ساختار ، حالت ارتباطی ، به ویژه امنیت و رازداری MSN را مطالعه کردیم. ابتدا ، ما سه برنامه مهم تلفن همراه را مطالعه می کنیم و دو برنامه مستقل تلفن همراه ، کارت های بازرگانی و بررسی خدمات را مطالعه می کنیم. در مرحله بعدی ، راه های ممکن برای حل چالش های امنیتی و حریم خصوصی مرتبط با این موضوع را شناسایی می کنیم. سرانجام ، با بحث در مورد کاستی های این روش ، چندین رویکرد تحقیقاتی امیدوار کننده را پیشنهاد می دهیم.

مقدمه

طبق گزارشی از ComScore  ، سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر 84 درصد از جمعیت آنلاین جهانی را تشکیل می دهند.این رقم نشان می دهد 1.3 میلیارد کاربر در سراسر جهان عضو این شبکه ها هستند. . در عین حال ، ارتباطات از طریق تلفن های هوشمند و شبکه های اینترنتی پیشرفت چشمگیری داشته است ، شبکه های اجتماعی بیشتر در دسترس کاربران موبایل قرار گرفته و اخبار و اخبار جهانی را می توان در هر زمان و هر مکان به دوستان و خانواده آنها به روز کرد. آنها آنچه را که می خواهند می فرستند. ادغام شبکه های اجتماعی ، تلفن های هوشمند پیشرفته و زیرساخت های شبکه پایدار بستری را با ارتباطات همه جا ، قدرت مطلق و شبکه اجتماعی همراه (MSN) ایجاد کرده است و می تواند به ما در ایجاد ارتباط با دیگران کمک کند.

Abstract

Mobile social networking is a pervasive communication platform where users with smartphones can search over the Internet and query neighboring peers to obtain the desired information. In this article, we examine the architecture, communication patterns, and especially the security and privacy of MSN. We first study three categories of mobile applications with a focus on two autonomous mobile applications, business card and service review. We then explore the possible methods to deal with the associated security and privacy challenges. By discussing the shortages of the methods, we finally provide several promising research directions.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا