دسته‌بندی نشده

ویرایش های برتر عکس عروس برای آموزش ادیت عکس در فتوشاپ

در این مقاله آموزشی نرم افزار فتوشاپ در 10 صفحه برتر ویرایش عکس لباس عروس میخواهیم شما را غافلگیر کنیم! شما یک عکاس عروسی هستید و دوست دارید زیبایی سوژه های خود را به نمایش بگذارید. پس آموزش ادیت عکس در فتوشاپ برای ادیت و ویرایش عکس ها در فتوشاپ را باید یاد بگیرید تا نظر مشتریان خود را به خوبی بتوانید جلب نمایید.


شما می فهمید که احتمالاً اگر عروس های شما بخواهند در روز عروسی بهترین ظاهر را داشته باشند. بنابراین اگر عروس آینده با درخواست ویرایش عکس در روز عروسی یا قبل از آن به سراغ شما بیاید شاید تعجب شما را نداشته باشد. چرا که نه؟ این روز بزرگ اوست. او می خواهد زیبا به نظر برسد و در مرکز توجه قرار گیرد. او می خواهد حداقل در عکس های عروسی همه چیز عالی به نظر برسد. به همین دلیل او شما را استخدام کرد.چون آموزش ادیت حرفه ای عکس در فتوشاپ را گذرانده اید.

به لطف ویرایش نرم افزار و فن آوری هایی مانند Adobe Lightroom و Photoshop و آموزش ادیت رنگ عکس در فتوشاپ ، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید هنگام ویرایش و روتوش عکس های عروسی انجام دهید. به عنوان مثال ، یک روال تبدیل شده است ، برای صاف کردن پوست یا صاف کردن شکم در عکس ها. اما به عنوان یک عکاس ، به خصوص اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، همیشه سوال این نیست که چه کاری می توانید انجام دهید ، بلکه شاید آنچه را که باید انجام دهید و حتی شاید چقدر برای انجام آن هزینه شارژ کنید؟

در ابتدا ، ممکن است مفید باشد که بدانید عروسهای ویرایشگر متداول چه درخواست می کنند ، و برنامه ای تنظیم کنید که چگونه انتظارات را برای موارد منطقی و بالاتر از سطح مهارت شما تعیین کند. زیرا بعضی اوقات عروس خانم ها می توانند ویرایش های بسیار خاصی را بخواهند – و وقت گیر هستند و اگر اوضاع پیش نرود ممکن است ناراحت شوند.

10 عروس و داماد برتر ویرایش عکس ممکن است از عکس عروسی خود بخواهند که انجام دهد
شما یک شعبده باز هستید! یا حداقل عروس های شما می توانند اینگونه فکر کنند. می دانید قبلاً اینجا بوده اید ، درست است؟! یکی از عروسهای شما همه چیز را کاملاً برنامه ریزی می کند ، اما بعد ، در روز عروسی ، جوش صورت او ظاهر می شود! بدترین کابوس او. او سعی می کند تا حد ممکن آن را با آرایش بپوشاند ، اما هنوز هم قابل مشاهده است. حالا او چه کاری می تواند انجام دهد؟ تصمیم بگیرید که ایمن و خوشحال بمانید و از شما ، عکاس ، بخواهید که جوش را در تمام عکس های عروسی خود خلاص کنید!

یا این سناریو چطور؟ عروس شما ماه هاست که برای تنظیم بازوها یا خلاص شدن از شر چانه مضاعف خود آموزش ادیت عکس در فتوشاپ می بیند. او تا روز عروسی به هدف خود نمی رسد. او ممکن است از سردبیران عکس بخواهد که به کمکشان بیایند. شما – عکاس او – می توانید دستانش را دراز کرده و به چانه های دوتایی کمک کنید ، درست است؟

این اصلاحات برتر ویرایش عکس درخواست واقعی هستند! و در اینجا لیستی از برخی درخواست های اضافی وجود دارد که عروس خانم ها می توانند هنگام ویرایش عکس های عروسی خود داشته باشند.

اولین اصلاحات ویرایش تصویر 5
1. شفاف سازی چشمان موضوع
عروس ممکن است بخواهد چشمانش زیبا به نظر برسد و آرایش چشمش چند تصویر از او باشد. شاید او می خواهد چشمان دامادش روشن به نظر برسد (وقتی او به او نگاه می کند).

2. ترمیم دندانهای رنگی یا آسیب دیده با لبخند
برخی افراد از لبخندهایشان بسیار آگاه هستند. بدون شک ، لبخند روز و همچنین یک عکس را روشن می کند. بنابراین داشتن دندان های کمرنگ یا کج می تواند احساس ناراحتی در افراد ایجاد کند. عروس ممکن است بخواهد آن را برطرف کند.

3. آکنه یا جای زخم را به حداقل برسانید
عروس ها برای کاهش کک و مک ، لکه ها و زخم ها تحت درمان های زیبایی بسیاری قرار می گیرند. آنها سعی می کنند جای زخم یا جوش را از طریق آرایش پنهان کنند. اما دوربین همیشه جزئیات را ضبط می کند. در این حالت ، آنها از تصاویر رتوش در هر چیزی که نقص می بینند استفاده می کنند. عروس ها می خواهند در روز عروسی خود با پوستی صاف بی عیب و نقص به نظر برسند.

4- ویژگی چهره “مبادله کردن” از تصویر دیگر
جالبه. عروس ها ممکن است از شما بخواهند ویژگی های صورت آنها را مانند چشمان بسته از یک عکس دیگر عوض کنید. عکاسی می تواند جذاب باشد اما چشمان بسته آن را خراب می کنند. بنابراین تغییر دهید! اگر جایگزینی ویژگی دشوار است ، می توانید کل صورت را تعویض کنید.

این مورد همچنین در مورد پرتره های خانوادگی که یکی از اعضای خانواده یا چشمانش بسته است نیز صدق می کند. غالباً ، این ویرایش تصمیم عکاس خواهد بود زیرا زوجین همه عکس ها را برای دیدن نمی گیرند.

5. نرم شدن کیسه های زیر چشم و چین و چروک
برای برخی از عروس ها ، آنها به دلیل هیجان زیاد یا اعصاب یا هر دو نمی توانستند شب قبل از عروسی بخوابند! به هر دلیلی که باشد ، آنها در روز عروسی خود دارای چشمان گشاد یا سیاهی چشم هستند ، که آرایش همیشه نمی تواند آنها را پنهان کند. در اینجا ویرایش عکس برای نجات می آید!

پنج اصلاح دیگر در ویرایش عکس
6. بهبود فرم های صورت
استفاده از صورت نازک تر یا چانه دوتایی کاهش یافته برای عروس خانم ها معمول است. آنها حتی ممکن است یک خط فک خاص یا افراد مشهور مانند شکل صورت را بخواهند. توصیه می کنیم برای کمک به کاهش چانه دو برابر عکس بگیرید ، بنابراین بعداً مجبور به انجام آن در فتوشاپ نخواهید شد!

7. کمر نازک ، شکم صاف
برخی از عروسها ممکن است بخواهند در عکسهای عروسی خود لاغرتر به نظر برسند – درخواست های محبوب شامل نازک شدن پوست پشت ، کشیدن شکم و کشیدن کمر است. برای چنین درخواست هایی و نحوه رسیدگی به آنها آماده باشید.

8- می خواهید موها صاف به نظر برسند
عروس ها مدل های زیادی را امتحان می کنند تا در مورد روز بزرگ خود تصمیم بگیرند. اما ، موهای آنها فقط می توانند تصمیم بگیرند که همه برنامه ها را نادیده بگیرند و رام شدن آنها سخت باشد. یا شاید باد در حال جمع شدن است و باعث بی نظمی یا پرواز می شود. در چنین شرایطی ، عروس خانم ها ممکن است بخواهند موهایشان را به صورت صاف مرتب کنند.

9. عناصر ناخواسته را حذف کنید
آن

درخواست دیگر حذف حواس او را پرت می کند ، مانند بسته بندی آدامس که کسی جلوی عروس افتاده است ، یا شاید یک خط برق در پس زمینه باشد.

این نیز یکی از ویرایش هایی است که ممکن است عکاس تصمیم بگیرد بدون درخواست خاصی انجام دهد. اما ، یک عروس ممکن است چیزی را ببیند و بخواهد آن را بردارند.

10. ویرایش دوستان و خانواده
همه ما داستان هایی را شنیده ایم که مادر شوهر تصمیم می گیرد لباس عروس بپوشد. یا ، ساقدوش عروس عروس را ناراحت می کند. یا خاله مری تصمیم می گیرد خال کوبی بزرگ خود را روی بازوی خود نشان دهد. عروس ممکن است هیچکدام از اینها را نخواهد. ممکن است او بخواهد رنگ لباس مادر شوهرش را تغییر دهد ، خال کوبی خاله مری را پاک کند یا ساقدوش عروس را به کلی از عکس های عروسی خود حذف کند.

10 سوال برتر پاداش تصحیح عکس بالا:

1) اگر عروس برای بسیاری از ویرایش ها درخواست کند چه کاری انجام می دهم؟
شارژ. آره! شما شایسته جبران هزینه های سخت خود هستید و نباید دریغ کنید. شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع سرمایه گذاری زمانی برای پاسخگویی به درخواست عروس لازم است و تصمیم بگیرید که ، یا چگونه ، هزینه زیادی را بپردازید. اما اگر وقت شما را می گیرد ، زمانی بالاتر از آنچه شما برای بسته عروسی سودآور می دانید ، یک “درخواست ویرایش شدید” را اضافه کنید ، هر تصویر یا هر ساعت.

اگر نمی خواهید نگران ویرایش درخواست ها باشید ، وقتی زوجین کتابی را قید می کنند که نشان می دهد آنچه دریافت می کنند یا اینکه توضیح می دهد برای “ویرایش شدید” هزینه ای در نظر گرفته شده است ، قرار دادن بندی در قرارداد را در نظر بگیرید و لیست آنچه را که در آن است ممکن است باشد. هنگام انجام مشاوره برای آنها توضیح دهید و به آنها بگویید که بسته به تصویر ، رتوش می تواند زمان زیادی را صرف کند. به آنها اطمینان دهید ، در وهله اول سعی خواهید کرد بهترین تصاویر را بدست آورید. پس از عروسی ، اگر آنها هنوز هم درخواست می دهند – خوب برای شما! ویرایش کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.

2) هرگز بدون اجازه اقدام به برداشتن مجدد نکنید
اکنون می دانید که یک عروس ممکن است از شما بخواهد یا انتظار دارد در ویرایش عکس. اما ، هرگز این را مسلم نگیرید. هرگز ایراداتی را که می بینید چیزی است که می خواهند شما از بین ببرید! ما به شما هشدار می دهیم که می خواهید با عروس خود چک کنید و یک گفتگوی صادقانه درباره روتوش داشته باشید! برخی از مشتریان ممکن است عاشق همان شیوه ای که هستند باشند و بخواهند خام بودن را بپذیرند. ما کاملاً از آن پشتیبانی می کنیم!

قبل از انجام هر عکسی – نامزدی یا عروسی – در مورد احساس آنها درباره ویرایش ها یا اینکه موردی وجود دارد که دوست دارند هنگام عکس گرفتن به آنها توجه ویژه داشته باشید ، از آنها سوال کنید که بعداً مجبور به انجام ویرایش ها نشوید. داشتن مکالمه پیش رو می تواند باعث صرفه جویی در وقت شود و مشتریانی با شادتر بسازد!

10 نتیجه نهایی اصلاح ویرایش عکس
ویرایش و روتوش موضوعی پیچیده و بحث برانگیز است. برخی افراد از آن پشتیبانی نمی کنند. اما اگر مشتری شما آن را می خواهد و دوست دارد ، آماده بحث و گفتگو و مکانی باشید که در آن قرار دارید.

آیا نکات ویرایشی بسیار خوبی برای عکاسان عروسی می خواهید؟ نکات مورد علاقه ما را برای ویرایش در لایتوم بررسی کنید

و اگر از انجام ویرایش خود خسته شده اید ، این مقاله می تواند مورد توجه شما باشد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا