دسته‌بندی نشده

راهنما طراحی جلد کتاب

اگر علاقه زیادی به کتاب و طراحی دارید – و می خواهید این شغلی را انتخاب کنید – ممکن است از خود بپرسید که چگونه یک طراح صحافی شوید. ظهور نویسندگان خود منتشر شده تقاضا برای متخصصان طراحی مستقل را افزایش داده است ، و آن را زمان مناسب برای پیوستن به صنعت می کند. در این مقاله از آموزش طراحی جلد کتاب ،راهنما طراحی جلد کتاب را ارائه میدهیم.

https://maktabtv.com/Courses/book-cover-design/

چه یک نمونه کار بزرگ داشته باشید و چه فقط خارج از دانشگاه باشید ، متوجه خواهید شد که آهنگ های زیادی برای حرفه طراحی کتاب وجود دارد. در زیر همه آنچه را که باید درباره شروع کار در این صنعت بدانید – مستقیماً از خود طراحان صحافی حرفه ای – خواهید یافت.

اما ابتدا بیایید به اصول آموزش طراحی جلد کتاب بازگردیم.

طراح جلد کتاب چه کاری انجام می دهد؟
طراحی کتاب بیش از چند تصویر و جنجالی از تایپوگرافی است. این در مورد درک نحوه تعادل مناسب تصاویر ، متن و اطلاعات در فضای محدود جلد کتاب است. به عنوان یک طراح ، شما باید بدانید که چگونه یک پوشش چشم نواز را طراحی کنید در حالی که داستان آن را نیز نشان می دهد.

آموزش طراحی جلد کتاب همچنین مرکزی ترین نقش را در بازاریابی دارد. این اولین چیزی است که خوانندگان بالقوه می بینند – اولین نقطه تماس آنها با داستان. به همین ترتیب ، شما باید با روند طراحی در ژانرهای مختلف آشنا باشید و مرز بین خلاقیت و عرف را دنبال کنید. جلد باید برجسته باشد در حالی که به لحن و انتظارات مخاطبان وفادار باقی بماند.

حال طراحان جلد کتاب در آموزش طراحی جلد کتاب با چه نوع گزینه های شغلی روبرو هستند؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

اگرچه بسیاری از طراحان در آموزش طراحی جلد کتاب تحصیلات رسمی در زمینه طراحی گرافیک یا هنرها را گذرانده اند ، اما همیشه برای داشتن طراح موفق کتاب ، داشتن مدرک دانشگاهی ضروری نیست. هنگامی که در مورد انواع دیگر آموزش ، مانند دوره ها یا کارگاه ها سال می شود ، بیش از 60٪ از طراحان ما تأیید کرده اند که دوره های مربوط به طراحی کتاب یا آفلاین را گذرانده اند. بسیاری از طراحان با دوره های یادگیری الکترونیکی ، که در سیستم عامل هایی مانند سمینارهای نرم افزار lynda.com یا Adobe در دسترس است ، قسم می خورند که برای حفظ مهارت های خود برای طراحان آموزش دیده نیز مفید است!

بیشتر طراحان فقط یک مدرک لیسانس را گذرانده و ذکر کردند که مهمترین آموزش مربوط به توانایی انجام کارهای طراحی کتاب در خانه است ، جایی که آنها توسط طراحان باتجربه آموزش دیده اند. همانند این نوع کارها ، شما قطعاً با انجام کار یاد می گیرید.

بنابراین در آموزش طراحی جلد کتاب  این مهمترین توصیه ای است که طراحان صحافی حرفه ای ما می توانند به شما بدهند: ادامه یادگیری و ادامه کار. به عنوان مثال ، اولین کار طراح پاتریک نولز کار به عنوان فریلنسر برای ناشران کتاب های درسی بریتانیا بود. برای نمایشگاه های کتاب مانند بولونیا و فرانکفورت. . انجام همه کارها با دست تجربه خوبی بود ، زیرا به من چیزهای زیادی را در مورد استفاده سریع از مهارت های نقاشی به من آموخت تا سریع تصور کنم. امروزه تقریباً همیشه قبل از رفتن به کامپیوتر با ایده های مداد شروع می کنم. ”

علاوه بر این ، موفق ترین مشاغل در آموزش طراحی جلد کتاب  بلافاصله با برخورد به زمین شروع نمی شوند.

کارولین تیگل آموزش طراحی جلد کتاب  پس از فارغ التحصیلی در رشته تاریخ هنر ، مطمئن نبود که می خواهد برای این کار چه کاری انجام دهد. وی گفت: “اندکی پس از انتقال به چارلستون ، کارولینای جنوبی [به نیویورک] ، به عنوان دستیار اداری در بخش هنر جلد Doubleday ، یک بخش تصادفی استخدام شدم. در آنجا ابتدا با ایده تبدیل شدن به یک طراح صحافی حرفه ای. من فرصتی عالی برای ادغام این موضوع با مهارتهای بینایی خود احساس کردم. ”

آموزش طراحی جلد کتاب کار زیادی می خواهد اما نتایج آن نتیجه می دهد. از قرار دادن خود و کار خود در آنجا نترسید ، به کاری که می توانید انجام دهید اطمینان داشته باشید و اجازه دهید مهارت های خود گویای خود باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا