دسته‌بندی نشده

راهنمای منوهای سینمایی 4D

سینما فوردی ابزاری اساسی برای هر طراح حرکتی است ، اما واقعاً چقدر آن را می شناسید؟ چند بار از زبانه های منوی بالا در سینما فوردی استفاده می کنید؟ احتمال این وجود دارد که شما احتمالاً تعداد انگشت شماری از ابزارهایی را که استفاده می کنید در اختیار دارید ، اما در مورد ویژگی های تصادفی که هنوز امتحان نکرده اید چه می کنید؟ برای یادگیری سینما فوردی بهترین راه شروع دوره های آموزش سینما فوردی است. برای مطالعه بیشتر و آموزش سینما فوردی کلیک کنید.

در راستای آموزش سینما فوردی رسانه آموزشی  مکتب تی وی نیز براش شما فیلم های آموزشی زیادی را گردآوری کرده است تا با مطالعه بیشتر در زمینه آموزش سینما فوردی بر موفقیتتان بی افزایید.

در این راهنمای آموزش سینما فوردی ، یک غوطه وری عمیق در برگه ردیاب خواهیم کرد. همه این موارد ردیابی حرکت در Cinema 4D است. اینها در چیدمان “ردیاب حرکت” بهترین عملکرد را دارند.
این نکات را از دست ندهید!
در اینجا 3 مورد اصلی وجود دارد که باید در منوی Cinema 4D Tracker استفاده کنید:
ردیاب ترافیک
اشیا Tra ردیاب
محدودیت ها

Traffic Tracker در منوی Cinema 4D Tracker
در آموزش سینما فوردی این ابزار اصلی شما برای ردیابی ترافیک است. هنگامی که شی object ردیابی حرکت را ایجاد کردید ، فقط باید عکس های خود را بارگذاری کنید. اطمینان حاصل کنید که دنباله ای از تصاویر است.

پس از بارگیری ، عکس ها بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند. بازی را به عقب و جلو بچرخانید تا متحرک شوید.

به طور پیش فرض ، عکس های شما کمی تار به نظر می رسند. این به این دلیل است که ردیاب عکس ها را با نرخ نمونه گیری مجدد 33٪ نمایش می دهد. این برای کمک به پخش است. آموزش سینما فوردی.
اگر می خواهید وضوح بیشتری در تصویر داشته باشید ، آن را بزرگتر کنید. همچنین به شما کمک می کند آهنگ شما با هزینه بالاتر از دقت بیشتری برخوردار باشد.

در آموزش سینما فوردی ، فضای سمت راست تب Footage ردیابی دو بعدی است. اینجاست که فرآیند ردیابی را شروع می کنید. سینمای 4 بعدی یک ویژگی اتوماتیک کاملاً خوب دارد. در بعضی موارد کاملا خوب کار می کند.

اما در بیشتر موارد ، باید بندهای خود را به صورت دستی تنظیم کنید. با استفاده از تب Manual Tracking می توانید این کار را انجام دهید.

به برگه Manual Tracking بروید ، یک آهنگ دستی جدید را به سادگی با Ctrl + کلیک کردن بر روی نمای ایجاد کنید.

آن را در شرایط خوب فیلم قرار دهید. نمای ردیاب در سمت راست ظاهر می شود.

به همان اندازه که نیاز دارید امتیاز ایجاد کنید. از دکمه های جهت دار برای حرکت به جلو یا عقب در جدول زمانی استفاده کنید. یا دکمه <دستی دستیابی> را فشار دهید تا ردیاب در کل کلیپ اجرا شود.

در آموزش سینما فوردی سرانجام ، هنگامی که یک مسیر دو بعدی خوب داشتید ، به 3D Solve بروید تا دوربین خود را در ردیابی حرکت ایجاد کنید. هرچه اطلاعات بیشتری در مورد دوربین داشته باشید ، Solve شما نیز دقیق تر خواهد بود. Cinema 4D تمام تلاش خود را برای درک درست کانونی و اندازه سنسور انجام خواهد داد.
به این ترتیب فیلم را ردیابی می کنید ، اما اگر بخواهید یک شی را در صحنه ردیابی کنید چه می کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا