دسته‌بندی نشده

برای آموزش موشن گرافیک و ویرایش ویدئو پریمیر بهتر است یا افترافکت؟

آموزش موشن گرافیک 2D زیبا ترین گزینه رسانه دیجیتال آموزش موشن گرافیک برای کسانی است که می خواهند با 2D درآمد کسب کنند. این در تبلیغات دو بعدی آموزش موشن گرافیکآموزش موشن گرافیک ، فیلم های آموزش موشن گرافیک ، ساخت فیلم آموزش موشن گرافیک ، تبلیغات تلویزیونی آموزش موشن گرافیک و موارد دیگر استفاده می شود. هر شرکت رسانه ای آموزش موشن گرافیک به شخصی با تجربه 3D آموزش موشن گرافیک 2D و آموزش موشن گرافیک به شدت احتیاج دارد.

اگر می خواهید برای ویرایش فیلم های خود از رایانه Adobe استفاده کنید ، احتمالاً Premiere Pro و After Effects را تماشا کرده اید و تصمیم گرفته اید از کدام یک استفاده کنید. پاسخ ممکن است “هر دو” باشد ، اما در این مقاله بهترین کاربرد آنها و مکان همکاری آنها را بررسی خواهیم کرد.

پس از Adobe Premiere Pro و جلوه ها
Premiere Pro را به عنوان اصلی ترین نرم افزار ویرایش فیلم خود در نظر بگیرید: Premiere Pro وقتی می خواهید فیلم بسازید ، انتقال دهید و صدا وارد کنید بسیار عالی عمل می کند. برای حرکت گرافیکی بعد از جلوه ها طراحی شده است. AE وقتی می خواهید جلوه های بصری یا ترکیب های جالب دیگری داشته باشید ابزاری عالی است.

اگر بعضی از آنها را بخواهید چه می کنید؟ بیشتر کاربران عادی این کار را انجام می دهند زیرا به جای اینکه تیم بزرگی روی عناصر زیادی کار کند ، ما توانایی انجام بیشتر کارها را خودمان داریم. Adobe به خوبی از هر چیزی در این زمینه آگاه است ، بنابراین فضای زیادی برای کمک به ادغام با After Effects و Premiere Pro وجود دارد.

راهنمای سریع مزایای اصلی هر سیستم عامل
Premiere Pro غیرخطی است ، بنابراین می توانید آهنگ های مختلفی را در یک آهنگ بگذارید ، که برای ویرایش سریع مفید است زیرا با یک نگاه می توانید همه چیز را در جدول زمانی مشاهده کنید.

ویرایش صدا در اولین نمایش بسیار آسان است – شما می توانید کارهای زیادی را که در یک ممیزی انجام می دهید مانند اصلاح ، میکس ، اضافه کردن جلوه ها و غیره انجام دهید ، در حالی که در After Effects فقط گزینه های اصلی بسیار اصلی را دارید.
After Effects به شما امکان می دهد دستورات را به صورت عبارت یا اسکریپت وارد کنید ، بنابراین شما کنترل بیشتری بر روی کارهایی که افکت های شما انجام می دهند و نحوه انجام آنها دارند.
هر دو AE و PP از ماسک استفاده می کنند ، اما همانطور که انتظار دارید ، After Effects به شما امکان می دهد بر آن تسلط داشته و دقت بیشتری داشته باشید.
اگر با بیش از یک عکس دوربین کار می کنید ، Premiere Pro دارای ویژگی هایی برای توالی منبع چند دوربین است ، بنابراین می توانید آنها را به ترتیب منطقی قرار دهید ، از هر یک بهترین قسمت ها را قرار دهید و انتخاب کنید.
اگر می خواهید کارهای سه بعدی ایجاد کنید ، After After Effects ابزار شماست. در حالی که Premier دارای قابلیت اولیه 3D است ، اما به شما اجازه نمی دهد آنها را مانند AE ایجاد کنید. در مورد ردیابی 2 بعدی نیز همین طور است.
این لیست به هیچ وجه جامع نیست ، اما امیدوارم ایده مکانی را که هر نرم افزاری ادعا می کند ، بدست آورید.

عکس استودیوی Skye در Unsplash
تبلیغات
فضای کاری گرافیکی و پنل گرافیکی ضروری در Premier Pro
Essential Graphics Board ابزاری مفید است که به شما امکان می دهد پروژه افتر افکت خود را مستقیماً به Premiere Pro متصل کرده و سپس بدون نیاز به بازگشت به افتر افکت آن را ویرایش کنید ، بنابراین نرم افزار را ورق نمی زنید و به طور مداوم عناصر گرافیکی را برای استفاده اولیه نمایش نمی دهید. یک فیلم یا پروژه. برخی از کاربران از پنل موجود در نسخه های قبلی بیزار بودند ، اما به نظر می رسد که به روزرسانی سال 2019 فرصت دوم را به همه می دهد.

با کلیک بر روی Window> Essential Graphics ، می توانید صفحه گرافیکی ضروری را در Premier Pro مشاهده کنید ، که به شما تعدادی از الگوهای استاندارد ارائه شده با نرم افزار ، انواع گرافیک های مفید مانند یک سوم پایین ، مجموعه عنوان و غیره را نشان می دهد.

برای استفاده از تابلو با الگوهای خاص ممکن است لازم باشد هر دو گزینه After Effects و Premiere Pro را بر روی رایانه خود نصب کنید ، اما تعداد بیشتری از سازندگان الگوها در حال انتقال به پرونده های .mogrt (پرونده های حرکت گرافیکی) هستند که فقط در Premiere Pro قابل استفاده است.

نحوه کار الگوها
در واقع (هرگونه جناس) در نظر گرفته شده دو روش برای انجام این کار وجود دارد. می توانید از الگوهای مبتنی بر Premiere یا الگوهای After Effects استفاده کنید. وقتی می گویم الگوها ، تمام عناصری را که خودتان ایجاد کرده اید و ممکن است بخواهید کپی کنید ، قرار می دهم – به عنوان مثال گروه های سوم پایین.

Premiere Pro برای الگوهای گرافیکی ضروری است
همانطور که ممکن است از عنوان انتظار داشته باشید ، این الگوها یا عناصر تولید شده در Premiere Pro هستند. آنها به شما امکان می دهند متن و ظاهر و موارد دیگر را ویرایش کنید ، اما شما کنترل کاملی بر After Effects ندارید ، بنابراین هیچ جلوه ای یا استفاده از پلاگین و غیره وجود ندارد.

الگوهای گرافیکی ضروری افتر افکت
با الگوهای ایجاد شده در After Effects ، کنترل شما بسیار بیشتر است ، اما مطمئناً به دانش بیشتری در AE نیاز دارید و از آنجا که آنها معمولاً متنی نیستند (اگر چنین بودند ، شما احتمالاً فقط از Premiere Pro استفاده می کنید) پس می توانند برخی از آنها دوام بیاورند زمان تا شارژ شدن در Premier Pro وجود دارد ، زیرا تأثیر آنها کمی بیشتر است.

در نتیجه
این ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد ، اما به نظر من بهترین خلاصه این است: اگر ایده خوبی درباره افتر افکت دارید ، از الگوهای مبتنی بر AE در پنل Essential Graphics استفاده کنید. اگر دانش محدودی در مورد AE دارید اما می خواهید موشن گرافیک پیچیده تری بسازید ، از الگوهای Premiere Pro استفاده کنید.

با استفاده از صفحه گرافیکی ضروری
Adobe یک آموزش عمیق عالی در مورد نحوه ایجاد عناوین و گرافیک های متحرک در Premier Pro دارد ، اما یک الگو نیز در پانل وجود دارد.

1. پانل را باز کنید
با کلیک روی پنجره> گرافیک ضروری ، پنجره گرافیکی ضروری را باز کنید.

با کلیک بر روی Window> Essential Graphics پنجره گرافیکی ضروری را باز کنید
2. الگوی خود را باز یا نصب کنید
با کلیک روی Install Motion Graphics Temple (مرور نماد پوشه بعدی) الگوی خود را باز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا