دسته‌بندی نشده

اصلاح و تغییر رنگ با آموزش پریمیر

هنگام یادگیری آموزش پریمیر cc و ویرایش فیلم ها ، می توانید در هر صفحه یا الگویی با آموزش پریمیر آشنا شوید و در قالب های مختلف با آموزش پریمیر کار کنید.
آموزش پریمیر به شما می آموزد که چگونه از این برنامه آموزش پریمیر در سیستم عامل Mac یا Windows استفاده کنید و طیف گسترده ای از قالب های فایل آموزش پریمیر را ایجاد کنید. آموزش پریمیر به شما می آموزد که چگونه فیلم را در محیط برنامه قرار دهید. آموزش پریمیر به شما می آموزد که دستگاه برای ضبط فیلم مهم نیست و با استفاده از هر دستگاهی می توان فیلم را ضبط کرد. مهم است که چگونه آن را ویرایش کنیم. همچنین می توانید از اموزش نرم افزار پریمیر استفاده کنید ، صدا اضافه کنید ، رنگ ها را تنظیم کنید و زیرنویس ها و زیرنویس های بسته را به ویدیو اضافه کنید ، همه چیز به شما آموزش می دهد.

کار با الگوها می تواند باعث صرفه جویی در وقت زیادی شود. با این حال ، مثالهای بسیاری وجود دارد که شامل روشی داخلی برای تغییر آسان عنصر نیست. امروز قصد داریم نحوه تغییر رنگ در Premiere Pro را بررسی کنیم. به روشنی ، این به معنای آموزش تصحیح رنگ نیست. در عوض ، ما نحوه تغییر رنگ اجزای ساده الگو و خصوصیات را بررسی می کنیم. بیایید غواصی را شروع کنیم
قسمت 1: تصحیح رنگ در مقابل رتبه بندی رنگ؟
ابتدا باید تفاوت بین اصلاح رنگ و طبقه بندی رنگ را درک کنید. اگرچه می توانید از بیشتر این ابزارها استفاده کنید ، اما آنها باید به عنوان دو فرایند جداگانه در نظر گرفته شوند.

تصحیح رنگ فرآیند اصلاح مشکلات عکاسی مربوط به نور یا رنگ است به طوری که همه تصاویر به روشی ثابت دیده می شوند. طبقه بندی رنگ برای ایجاد “نگاه سبک” به فیلم شما طراحی شده است. همیشه باید عکس ها را قبل از مرتب سازی ویرایش کنید ، بنابراین برای شروع کار با یک الگوی تمیز کار می کنید.

روند کار سردبیران متفاوت خواهد بود. برخی قبل از تصحیح رنگ ، تمام ویرایش ها را به پایان می رسانند ، در حالی که دیگران ویرایش عکس را در این مرحله انتخاب می کنند. واقعیت – زمان درست یا غلطی برای اصلاح کلیپ های شما وجود ندارد. بسته به پروژه ای که روی آن کار می کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که چه موقع به درستی رنگ آمیزی کنید. به خصوص اگر بعضی از عکس ها آنقدر سنگین باشند که باور نکنید می توانید آنها را ویرایش کنید.

قسمت 2: نحوه تغییر رنگ در Premiere Pro

فضای کاری رنگارنگ
برای رفتن به صفحه رنگ ، روی برگه Color در بالا کلیک کنید. Adobe تمام تلاش خود را برای بهینه سازی همه ابزارهای تصحیح و رتبه بندی در زیر یک صفحه انجام داده است ، اما به نظر غیر توسعه دهندگان این یک ظرف غذا گیج کننده به نظر می رسد.

فضای کاری رنگارنگ
در ستون سمت راست ، تمام گزینه های رنگ خود را مشاهده خواهید کرد ، در حالی که کنترل ها / محیط های شخصی در قسمت بالا سمت چپ زندگی می کنند.

دور عدسی
این موارد را می توانید در قسمت بالا سمت چپ مشاهده کنید و گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد ، این ممکن است تنظیمات دلهره آور به نظر برسد ، اما نگران نباشید ما شما را راهنمایی خواهیم کرد. در پنجره کلیک راست کنید تا گزینه های نوع دامنه ای که می خواهید با جزئیات بیشتری بررسی کنید را مشاهده کنید.

همه اسکوپ ها اطلاعات گرافیکی مربوط به رنگ و نور را در عکس مشاهده شده در حال حاضر نمایش می دهند.

دور عدسی
اگر به دنباله خود بروید ، خواهید دید که محیط تغییر می کند و شکل ها و رنگ های کلیپ را منعکس می کند.

هر نوع Scope چیزی کمی متفاوت به شما نشان می دهد و شما هستید که می توانید نوع مناسب عکس های خود را پیدا کنید. وقتی محیط را با گیره می پوشانیم ، می توانیم نحوه نمایش نور و رنگ را ببینیم.

پوشش دامنه در کلیپ
محدوده ها به شما کمک می کند تا مکانهایی را که باید در عکسهای شما اصلاح شود شناسایی کنید و به شما کمک می کند بهترین راه حل را تعیین کنید.

صفحه پانل
برد Lumetri شامل تمام ابزارهایی است که شما برای اصلاح و رتبه بندی عکس های خود نیاز دارید ، اما در حال حاضر ، بیایید نگاهی به ابزارهای اساسی تعمیر بیندازیم. برای باز کردن تنظیمات ، روی کادر تأیید کنار Basic Repair کلیک کنید.

تصحیح رنگ اساسی
تعادل سفید (WB)
انتخاب کننده تعادل رنگ سفید به شما امکان می دهد تا از انتخابگر رنگ برای انتخاب “سفید” در عکس خود استفاده کنید ، که به طور خودکار کنترل دما و رنگ را تغییر می دهد.

درجه حرارت
کنترل دما به شما امکان می دهد رنگ کلیپ خود را بین آبی شدید و نارنجی تنظیم کنید. در بیشتر مواقع ، مشکلات مربوط به تعادل رنگ سفید باعث ایجاد شلیکی می شود که کمی آبی یا نارنجی است و رنگ کلی آن است و برای جبران آن می توانید از کنترل دما استفاده کنید.

رنگ کردن
مشابه کنترل دما ، به شما امکان می دهد تا رنگ سبز تا صورتی کلیپ خود را دقیق تنظیم کنید.

قرار گرفتن در معرض بیماری
این می تواند به شما کمک کند در مواردی که عکس با نور زیاد یا نور کم وارد دوربین شده است ، مشکلات را کاهش دهید.
تاکید و سایه ها
هر دوی این کنترل ها به شما کمک می کنند تا محدوده رنگ را به کم نورترین یا تاریک ترین قسمتهای عکس بکشید.

سفید و سیاه
هر دوی این کنترل ها به شما کمک می کنند مقدار سفید یا سیاه مخلوط با رنگ ها را افزایش دهید. بیش از حد سفید ظاهر شسته شده ایجاد می کند ، در حالی که مقدار زیاد رنگ سیاه سایه تیره تری ایجاد می کند.

اشباع شده
اشباع ، رنگ حیوانات را در کلیپ شما تغییر می دهد و آنها را از سایه های خاکستری در محدوده نور جدا می کند.

تصحیح رنگ هدف آن است که گیره های شما را خنثی کند (در حد توانایی شما) تا نور و رنگ یکنواختی داشته باشد. بهترین راه برای مهارت بیشتر بازی با کنترل ها است. از آن لذت ببرید و تأثیرات آن را بر روی دامنه و عکس یاد بگیرید. بیایید بررسی کنیم که چگونه این عکس از بازیکنان بسکتبال را با استفاده از شکل موج (RBG) ثابت کردیم.

از محیط می توان فهمید که بی رنگ است و در قسمت بالایی نیز سبک است. اولین قدم تنظیم نوردهی ، افزودن نور بیشتر به عکس است.

اکنون رنگ قرمز زیادی در نواحی روشن تر وجود دارد که باعث ایجاد رنگ نارنجی در قطعه شده و با لکه غالب کف زرد تشدید می شود. بعد ، دمای کلیپ را تغییر می دهیم و رنگ آبی را اضافه می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا