دسته‌بندی نشده

ابزارهای رایگان افترافکت

با این ابزارهای رایگان افترافکت مقداری پول پس انداز کنید. به عنوان یک طراح موشن گرافیک ، می توان در یک حالت دائمی در هزینه و صرفه جویی در هزینه برای پلاگین ها و ابزارها آسان بود. بنابراین امروز به جای صرف هزینه ، برخی از ابزارهای رایگان افترافکت مورد علاقه خود را  بررسی خواهیم کرد. برای مطالعه بیشتر و یادگیری موشن گرافیک اینجا کلیک کنید.

آیا کسی اخیراً چنین احساسی داشته است؟ به همین دلیل مکتب تی وی اینجا است تا راهی بهتر به شما نشان دهد.

آموزشهای رایگان After After Effects
ما یک آموزش  ایجاد کرده ایم که شامل تمام ابزارهای رایگان افترافکت در این لیست است. اگر به مرحله ای بالاتر برای استفاده از آنها نیاز دارید ، ویدئوی زیر مکانی برای شروع است.

فایل های پروژه را بارگیری کنید تا همراه با آموزش بالا دنبال کنید.

فایل پروژه را بارگیری کنید
توجه: همه این ابزارها رایگان هستند ، اما اگر مایلید مبلغی را برای توسعه دهندگان ارسال کنید بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.
1. BUTTCAPPER

Buttcapper جایزه احمقانه ترین نام این لیست را از آن خود می کند ، اما (در نظر گرفته شده برای کلمات کلیدی) این ابزار رایگان افتر افکت به ویژه برای کار با فرم بسیار مفید است. به طور خلاصه ، Buttcapper (اجازه دهید در اینجا بزرگ شویم …) به شما امکان می دهد تا با کمک مجموعه ای از دکمه ها ، درپوشهای انتهایی لایه های شکل خود را تغییر دهید. این کار شما را از تطبیق دکمه های موجود در منوی کشویی نجات می دهد. برای دسترسی سریعتر به کلاهک Buttcapper همچنین می توان آن را در نوار ابزار FT قرار داد. ابزارهای رایگان افترافکت.
اگر آن پاراگراف را بدون لبخند بخوانید ، از من بالغ تر هستید …
2. بسته ای از اسکریپت های تعریف شده مجدد

فیلمنامه های زیادی است …
Redesign Script Pack مجموعه عظیمی از اسکریپت های رایگان در After Effects است. مجموعه 51 بخشی به راحتی قابل تعریف نیست زیرا در اسکریپت ها کاربردهای بسیار متنوعی وجود دارد. در اینجا برخی از بهترین های ابزارهای رایگان افترافکت ما وجود دارد:
یک ترکیب را تعریف می کند

معمولاً اگر می خواهید مدت زمان ترکیب را تغییر دهید ، پس از تنظیم مدت زمان ، باید تمام لایه های صورت را تنظیم کنید و اگر از قبل ترکیب دارید ، باید وارد شوید و هر ترکیب را با دست تنظیم کنید. Composition Defines به شما امکان می دهد مدت زمان ترکیب را تغییر دهید و تمام لایه ها و ترکیبات داخل را متناسب با مدت زمان جدید تنظیم کنید. نیازی به گفتن نیست که راحت تر از قرار دادن همه لایه ها با دست است.
ماسک برای شکل

ماسک برای اشکال دقیقاً همان چیزی است که از نامش پیداست. اگر می خواهید ماسک ها را به شکل تبدیل کنید ، فقط از این اسکریپت استفاده کنید و شکل جدیدی ایجاد کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا