دسته‌بندی نشده

آموزش طراحی کارت ویزیت برای شخصی سازی

برای طراحی کارت ویزیت می توانید از منابع مختلف الهام بگیرید یا کارت ویزیت های قدیمی خود را مجددا طراحی کنید و تغییراتی در آن ها ایجاد کنید. شاید طراحی یک کارت ویزیت از صفر کمی سخت به نظر برسد اما با عوض کردن طراحی های قدیمی می توانید به کار خود سرعت بخشید و طراحی های جالبی داشته باشید. البته اگر دوست دارید می توانید برای طراحی کامل کارت از دوره جامع آموزش طراحی کارت ویزیت از صفر نیز استفاده کنید.

 

به خواندن ادامه دهید تا سه روش ساده برای ایجاد تغییر مثبت در تصویر خود پیدا کنید.

با یک کارت ویزیت کوچک شروع کنید
بیایید با الگوی کارت ویزیت مینیمالیستی مانند این شروع کنیم.

صفحات کسب و کار کوچک کسب و کار
طراحی مینیمالیستی اکنون خوب است – من از طرفداران سر و صدا هستم – اما گاهی اوقات می خواهید یک شخصیت عالی روی کارت خود قرار دهید تا به آن کمک کند تا از جمعیت جدا شود.

به جای تلاش برای کشف آن ، با مثالی شروع کنید که دارای سنگهای قیمتی است اما ساختار شبکه ای قوی دارد.

اتصال شبکه بسیار خوبی که برای شما انجام شده است ، با یک برگه ساده در پایین و همچنین طراحی و بالای خط ، عناصر قالب بندی را برای ساخت به ما می دهد.

ارتباطات رو به جلو
لینک برگشت
طرح را بارگیری کنید ، سپس نرم افزار مورد نیاز را باز کنید. این الگو در پرونده های Adobe Photoshop و Illustrator موجود است ، اما من این مورد را در Adobe InDesign منتشر کردم زیرا ویرایش کارت ii را خیلی دوست دارم.

پنجره کاغذ جدید
کارت در InDesign
برنامه هایی را انتخاب کنید که با استفاده از آنها احساس راحتی می کنید. تمام پیشنهادات در اینجا می تواند برای هر برنامه ای بدون هیچ مشکلی استفاده شود.

جلوی خود را گسترش دهید
اگر می خواهید عنصر طراحی عنصر را کاهش دهید ، می توانید با تغییر پس زمینه مقاله خود ، راحت ترین تغییر را انجام دهید.

برای پیچیدن مقوا از ترکیبات رنگی برای یک الگوی کوچک استفاده کنید. برای نشان دادن این رنگ ، پشت کارت یک لامپ CMY (C = 0 M = 57 Y = 95 K = 0) و رنگ نوشتن آن یک کلید زرد آبی است (C = 36 M = 0) ) Y = 2 K = 3).

بازگشت و رنگ
اگر چاپگر شما می تواند چندین چاپگر را به یک قسمت قابل چاپ (در وب سایتی که اکنون خدمات دیجیتالی قابل چاپ است) تحویل دهد ، چرا پنج یا چند ترکیب رنگ ایجاد نمی کنید؟ بیشتر از؟

برای استفاده بیشتر از اطلاعات ، و شاید مرجع مستقیم در مورد سند دارایی ، تغییر رنگ پس زمینه خود را برای تصویر در نظر بگیرید.

سرگرمی با تصاویر با دامنه وسیع که تغییر زیادی در رنگ ندارند ، مانند مکان های منظره و همچنین تصاویر از نزدیک ، مانند گل آرایی در عکس ها ، بسیار مفید خواهد بود.

پشت زرد
با کشیدن متن در مقایسه با رنگهای روشن یا سیاه ، تا آنجا که ممکن است تغییرات ایجاد کنید.

2. یک خط بکشید
شما هرگز نمی دانید که چگونه نوشتن متن انعطاف پذیر می تواند ظاهر مدل کسب و کار شما را تغییر دهد.

متن خود را مرتباً تمیز کنید (در InDesign ، به Window> Types & Tables> Paragraphs بروید و از گزینه های بالای قسمت Align Center را انتخاب کنید)

اگر می خواهید یک برنامه تجاری یا رسمی تر تهیه کنید ، نوشته خود را در وسط کارت قرار دهید.

عنوان را بر روی عنوان تقسیم کنید و کمی تقسیم کنید تا یک عنصر تزئینی مانند گلف در Decos اضافه کنید

مرکز متن را ویرایش کنید
در پشت کارت ، متن سمت چپ به راست و متن سمت چپ را متناسب با متن سمت راست تغییر دهید و آنها را در مرکز کارت با تخلیه 5 میلی متر برش دهید. نزدیک به قاب با دسته های کوچک در بالا و پایین متن.

پایه رسمی دیگر از این نوع قرار گرفتن در یک لباس زیبا و تک رنگ است (برای بدست آوردن رنگ مشکی تیره تر از کلید Rich lack استفاده کنید) ، یا تزئینات زیباتر را روی کارت ها قرار دهید. انتهای چاپخانه را در نظر بگیرید.

3. کارت و امضای خود را سفارشی کنید
تنها لمس انسانی که می توانید روی الگوی کوچک و کوچک خود ایجاد کنید تغییر قلم غسل تعمید است که برای نام کارت و نوشته شما استفاده شده است. اکنون به طراحی خود ظاهری منحصر به فرد بخشیده و به سرعت کارت را “علامت گذاری” کنید.

نام خود را با جوهر سیاه بر روی یک کاغذ بنویسید و آن را در رایانه خود اسکن کنید (یا مستقیماً با تلفن خود عکس بگیرید). Adobe Illustrator را باز کرده و از پنجره Image Trace (پنجره> پیگیری تصویر) برای کپی کردن نام خود استفاده کنید. فقط کارت ویزیت خود را کپی و پیست کنید.

اگر دست خط شما نادرست است (مانند من) ، آخرین گزینه استفاده از دست خط است. Alberts Script Land یا Learning Curve Pro را امتحان کنید ، که من در این مثال استفاده کردم.

نشانه های دست خط
Learning Crow Pro همچنین دارای یک سبک محجوب ، مناسب برای حرفه ای های تجاری مانند صنایع دستی ، ترم ها و طراحان گرافیک است. من همچنین نوع Stroke را تنظیم کردم (در InDesign ، به Windows> Stroke بروید) را روی Daced (3 و 2) تنظیم کنید تا یک پیکربندی مانند خط دریافت کند.

پشت دست خط
برای کپی کردن رنگهای استفاده شده در اینجا ، پس زمینه را C = 73 M = 10 Y = 23 K = 0 و رنگ متن را C = 5 M = 0 Y = 14 K = 3 قرار دهید.

نتایج

حداقل کارت ویزیت نیازی به کم نور شدن ندارد – ما سه روش ساده برای بررسی شخصیت شخصی و ظاهری منحصر به فرد و بدون زینت و شایعات زیاد را به کارت های شخصی شما بررسی کرده ایم. وقتی نوبت به ویرایش حداقل الگوها می رسد ، می توانید اکنون امتحان کنید:

طرح را با ترکیب رنگهای پررنگ روشن کنید …
… یا پس زمینه خود را با پس زمینه عکس روشن کنید
متن را در جلوی کارت تراز کرده و برعکس ، متن روان را به سمت راست ، چپ بکشید تا کارت رسمی تر شود.
کارت خود را با نام نوشتاری خود ، با دستخط یا فونت اسکریپت تنظیم کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا