دسته‌بندی نشده

آموزش سالیدورک و انتظارات از آزمون CSWP

اگر در زمینه ی طراحی نقشه با سالیدورک کار کرده اید احتمالا می دانید که آزمون هایی نیز برای آن برگزار می شوند که میزان مهارت شما را می سنجند و به شما گواهی می دهند. البته اگر هنوز کار با این نرم افزار را بلد نیستید یا مبتدی هستید دوره های زیادی برای آموزش سالیدورک تولید شده اند که به درد شما می خورند.

در ادامه ی این مطلب نکاتی که لازم است درباره ی آزمون های مرتبط با سالیدورک بدانید را به شما می گوییم.

آماده شدن برای CSWP و سایر مدارک پیشرفته SOLIDWORKS می تواند دلهره آور باشد ، اما دانستن آنچه در هر آزمون انتظار دارید به پیشرفت در آزمون و حرفه شما کمک می کند. SOLIDWORKS طیف گسترده ای از برنامه های نرم افزاری مجاز را ارائه می دهد. شامل امتحانات گواهی شده SOLIDWORKS (CSWA) ، صدور گواهینامه حرفه ای SOLIDWORKS CSWP) ، صدور گواهینامه گواهینامه SOLIDWORKS (CSWE) و همچنین سایر آزمونهای پیشرفته در موضوعات خاص که پس از اموزش سالید و کسب نمره ی مناسب در آزمون می توانید آن ها را دریافت کنید. اگرچه تمام مدارک تحصیلی مرتبط هستند ، اما گواهینامه CSWP صلاحیت SOLIDWORKS را تأیید می کند و به عنوان یک ملاحظه مهم برای کارفرمایان احتمالی محسوب می شود.

همه چیز در مورد آزمون CSWP
CSWP برای مهندسان ، مهندسان و سایر متخصصان توسعه محصول طراحی شده است تا مهارت های خود را آزمایش و تأیید کنند. به عنوان یک راهنما ، شما باید پس از شش تا نه ماه استفاده روزانه از برنامه SOLIDWORKS ، برای آزمون CSWP آماده شوید.چون یادگیری سالیدورک پیشرفته ، نیازمند صرف وقت، تمرین زیاد و دقت است.

آزمون CSWP از سه مولفه تشکیل شده است: گروه نمونه ، برنامه ریز کارها و گروه آزمون.
در طول آزمون CSWP ، منطقه نمونه 90 دقیقه ، تنظیم 40 دقیقه و قطار 80 دقیقه است. پس از گذراندن هر سه بخش ، گواهینامه CSWP خود را دریافت خواهید کرد. شما می توانید هر سه بخش را در هر زمان و هر جهتی که می خواهید انتخاب کنید.

قسمت نمونه: در طول نمونه سوالات سوال ، باید مثالی ایجاد کنید و سپس تصویری که ایجاد کرده اید را به سوالات زیر تغییر دهید. از شما خواسته می شود دارایی های اطلاعاتی قابل توجه را در قالب چندین گزینه گزارش کنید یا خیر. به همین دلیل ، باید در دقت مدل های خود بسیار محتاط باشید. اگر در اولین سوال از دو سوال مرتبط اشتباه کنید ، ممکن است در سوال دوم اشتباه کنید. برای چنین موقعیت هایی جایزه خاصی تعلق نمی گیرد.
بخش تنظیمات: در بخش پیکربندی از شما خواسته می شود که از بخشهای پرونده بارگیری کنید و سپس تنظیمات را انجام دهید یا تغییر دهید. همچنین ، از شما خواسته می شود دارایی های بزرگ داده را در قالب چندین گزینه گزارش کنید یا خیر. همچنین ممکن است از شما خواسته شود هندسه را تغییر دهید یا نقاشی کنید. به همین دلیل ، مهم است که Microsoft Excel را در همان رایانه ای که برای اجرای SOLIDWORKS استفاده می کنید نصب کنید. قبل از شروع این قسمت از آزمون ، مطمئن شوید که جدول تنظیمات به درستی کار می کند.
جلسات گروهی: جلسه گروهی شامل گروه های تمرینی ، عروسی ، رویدادهای شبکه ای ، رویدادهای توزیع و گزارش چندین فروشگاه اطلاعات ، مانند مرکز جرم است.

نکاتی سریع که باید در امتحان CSWP بخاطر داشته باشید

بخشها را یکی یکی بگیرید. اگرچه می توانید قطعات را پشت سر هم انجام دهید ، اما فاصله بین بخشها واقعاً کمک می کند ، زیرا مدیریت زمان یکی از ملفه های اصلی آزمون است. با حمله تازه به هر بخش از امتحان ، این احتمال بیشتر است که به طور تصادفی هیچ جزئیات مهم را نادیده نگیرید یا از آزمون ها خسته نشوید.

به جزئیات مهم توجه کنید. توجه دقیق به جزئیات از اشتباهات احمقانه جلوگیری می کند و نمره امتحان قوی تری به شما می دهد.

برای دریافت تأییدیه های CSWP ، به نمره 75٪ یا بالاتر در هر سه بخش نیاز دارید. در صورت عدم موفقیت در یک بخش خاص ، می توانید تنها قسمت آزمون را دوباره خریداری کنید. با این وجود 14 روز زمان انتظار وجود دارد تا بتوانید دوباره یک بخش ناموفق را انتخاب کنید. اما نگران نباشید ، هنگامی که بخشی را مرور کردید ، دیگر نباید آن را استفاده کنید. و هنگامی که در هر سه بخش نمره قبولی کسب کنید ، رسما CSWP خواهید شد!

تحصیل در یک آزمون CSWP به تمرین و آمادگی زیادی نیاز دارد ، اما دریافت گواهینامه CSWP فرصت های جدیدی را برای حرفه شما ایجاد می کند. در اینجا چند منبع رایگان برای کمک به شما در آمادگی برای آزمون آورده شده است:

یک حرفه ای گواهی شده SOLIDWORKS شوید
تمرین CSWP جواب می دهد
بیش از 30 اسرار داخلی برای قبولی در آزمون CSWP
علاوه بر این ، برای دوست شدن با ساختار و سبک آزمون ، SolidProfessor’s Certified Professional SOLIDWORKS آموزش یادگیری مسیر را ببینید ، از هر جنبه ای از آزمون ها نمونه های آزمایشی را تجربه کنید و به بخش چند انتخاب عادت کنید.

سایر گواهینامه های SOLIDWORKS: آزمونهای CSWE ، CSWP حرفه ای و ویژه
SOLIDWORKS علاوه بر آزمون CSWP ، گواهینامه های دیگری نیز ارائه می دهد. تعدادی آزمون تخصصی حرفه ای وجود دارد ، از جمله CSWE که پیشرفته ترین گواهینامه ارائه شده است.

آزمون CSWE در کل شامل 16 سوال است و برای قبولی به نمره 85٪ یا بالاتر نیاز دارید. این آزمون سه ساعت محدودیت زمانی دارد و در صورت عدم موفقیت در امتحان باید 180 روز صبر کنید تا مجدداً معاینه شوید. برای شرکت در آزمون CSWE ، باید گواهینامه CSWP و همچنین چهار آزمون از پنج آزمون CSWP Professional را گذرانده باشید.

امتحانات موضوعی پیشرفته CSWP برای ورق ، جوش ، سطح ، ابزار قالب و ابزار طراحی ارائه می شود. در زمان نوشتن این آزمون های موضوعی پیشرفته با 20 دلار آمریکا در دسترس است و آزمون CSWE 150 دلار آمریکا است.

SOLIDWORKS همچنین انواع مختلفی از امتحانات تخصصی را ارائه می دهد ، از جمله:

مدیر PDM حرفه ای مجاز
گواهی SOLIDWORKS MBD حرفه ای
همکار مجاز برای برنامه ریزی پایدار
یک شبیه سازی تقریبی از SOLIDWORKS مجاز
شبیه سازی حرفه ای مجاز SOLIDWORKS.
تحصیل در این آزمون ها به سخت کوشی و آمادگی نیاز دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا