دسته‌بندی نشده

آموزش روتوش عکس برای ایجاد یک شکاف سینمایی شگفت انگیز

آموزش روتوش به دوره خاصی بستگی ندارد. در نتیجه ، باید زمان زیادی را به تمرینات روتوش اختصاص دهید و تسلیم نشوید. شما باید با کتابهای درسی روتوش به روز باشید و مهارتهای ویرایش عکس روتوش را توسعه دهید. در نهایت شما به یک متخصص آموزش روتوش تبدیل می شوید که بسیاری از روش های آموزش روتوش را می داند. read more

پرتره ی خود را آماده کنید و نمای سینمایی را به کمک عناصر فتوشاپ اضافه کنید
اشتراک صدا راهی عالی برای ایجاد جلوه ای سینمایی بر روی عکس های شما با دادن رنگ های مختلف به لحظه ها و سایه های عکس هایتان است. فکر می کنم برای پرتره ها بسیار خوب کار می کند ، حتی اگر در هر تصویری به خوبی کار کند.

ما به شما نشان خواهیم داد که دستیابی به آن در عناصر فتوشاپ چقدر آسان است ، اما مراحل برای فتوشاپ CC همان است. این جلوه در پرتره هایی مانند تصویر اصلی ما بسیار خوب عمل می کند.
شما می توانید از هر ترکیب رنگی که می خواهید استفاده کنید ، اما ما رنگ های قرمز و آبی را به رنگهای اغلب زرد ، زرد و ریشه ای که در فیلم های مدرن هالیوود برای گلدهی استفاده می شود تشبیه کرده ایم. رنگ های اضافی معمولاً بهترین به نظر می رسند ، بنابراین هنگام انتخاب رنگ های خود این نکته را بخاطر بسپارید.
01 روتوش پوست
عناصر

عناصر پرتره خود را باز کرده و ابزار Spot Healing Brush را بگیرید تا رتوش آغاز شود. نوع تنظیم نزدیکی را تنظیم کنید و سپس از کلیدهای براکت مربع برای تغییر اندازه برس خود استفاده کنید تا اندازه آن از اندازه نقص بیشتر شود و روی آنها بکشید.

02 یک لایه انتقال بالا اضافه کنید
عناصر

(اعتبار عکس: آینده)
برای تیزترین چشم مدل ، Ctrl / Cmd + J را بزنید تا لایه کپی شود ، سپس به Filter> Other> High Pass Filter بروید و مقدار آن را روی 4px تنظیم کنید ، روی OK کلیک کنید. حالا Ctrl / Cmd + Shift + U را فشار دهید تا اشباع شود تا هنگام تلفیق با رنگ تداخل نداشته باشد.

03 آن را مخلوط کنید تا چشمها را تیزتر کند
عناصر

(اعتبار عکس: آینده)
به پنل لایه ها (Window> Layers) بروید و برای شارپ شدن تصویر ، حالت blend را به overlay تغییر دهید. حالا یک ماسک لایه اضافه کنید و Ctrl / Cmd + I را فشار دهید تا آن را برگردانید و با استفاده از یک ابزار برس سفید و نرم روی چشم نقاشی کنید تا وضوح این ناحیه افزایش یابد.

 

04 یک لایه نقشه رتبه اضافه کنید
عناصر

(اعتبار عکس: آینده)
در پنل Layers ، روی نماد Create New Adjustment Layer کلیک کنید و Gradient Map را از لیست ظاهر شده انتخاب کنید. به طور پیش فرض ، در صفحه Gradient Map که ظاهر می شود ، یک نقشه شیب دار به رنگ سیاه و سفید شروع می کند. بر روی مستطیل در حال محو شدن از سیاه به سفید کلیک کنید.

05 رنگها را تنظیم کنید
عناصر

(اعتبار عکس: آینده)
در یک ویرایشگر شیب ، میله ای را مشاهده می کنید که در انتهای آن “توقف” وجود دارد. روی اینها دوبار کلیک کنید تا رنگهای خود را در تن تقسیم تنظیم کنید – ما برای تمایز این رنگ قرمز را به رنگ آبی در می آوریم. بر روی OK کلیک کنید تا انتخاب کننده رنگ بسته شود و بر روی OK کلیک کنید تا Gradient Editor را ببندید.

06 از سطوح برای کنترل روشنایی استفاده کنید
عناصر

(اعتبار عکس: آینده)
اگر تصویر شما کمی تاریک یا خیلی روشن به نظر می رسد ، دوباره روی نماد ایجاد لایه جدید تنظیم کنید ، این بار سطوح را از لیست انتخاب کنید. سپس در صفحه Levels می توانید نوار لغزنده مرکزی را بکشید تا روشنایی یا تاریکی تصویر تغییر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا