logo2

  • شركت مهندسي پژوهشي رايا پرداز تليك( سهامی خاص )

با استعانت از درگاه خداوند متعال و با تکیه بر دانش فنی مدیران و کارشناسان متعهد و با تلاش مجدانه پس از سال ها فعالیت در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و گرافیک در سال ۱۳۹۴ با ثبت شرکت مهندسی پژوهشی رایا پرداز تلیک در اداره ثبت شركت ها و موسسات غيرتجاري بطور رسمی پا به عرصه صنعت رایانه کشور نهادیم.

ما با تكيه بر دانش تخصصي و تجربه حرفه ايي منابع انساني جوان و با انرژي خود در زمينه هاي نرم افزاري و گرافيكي مسیر تخصصی حرکت خود را از همان ابتدای کار آغاز نموده و از تمام توان خود برای طرح و پياده سازي ایده های نو بهره می بریم.

شركت رايا پرداز تليك براي ارائه خدمات و محصولات با كيفيت اقدام به تشكيل تيم هاي حرفه ايي و متخصص در زمينه هاي برنامه نويسي و گرافيك و انيميشن كرده است.

  • دپارتمان طراحی سایت

طراحی وب سایت، سایت شخصی، پرتال، فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت، سئو
PHP, ASP, SQL, CSS, HTML, Jquery

  • دپارتمان برنامه نویسی

برنامه نویسی نرم افزارهای سفارشی، اتوماسیون و … در محیط های مختلف نظیر ویندوز، موبایل و …
C++, C#, SQL, Android, Java

  • دپارتمان گرافیک

طراحی پوستر، بنر، بروشور، لوگو، کارت ویزیت، تراکت، ست اداری

  • دپارتمان تدوین و انیمیشن

تهیه و تدوین کلیپ و نماهنگ، مدل سازی سه بعدی، انیمیشن دو بعدی و سه بعدی، تصویر برداری هوایی

با توجه به گسترش روزافزون تكنولوژي هاي گوناگون در زمينه فعاليت هاي رايانه ايي تیم های تخصصی این مجموعه هر لحظه موظف به بروز رسانی اطلاعات خود هستند.

شرکت مهندسی پژوهشی رایا پرداز تلیک برای بهبود بیشتر کیفیت محصولات خود از کمک و راهنمایی بسیاری از کارشناسان و متخصصان بهره برده است و باز در این حیطه آماده استقبال از نظرات و انتقادات مشتریان میباشد.

ما آماده همكاري با انواع سازمان ها و همچنين خدمت رساني به كليه شخصيت هاي حقيقي و حقوقي مي باشیم.